wtorek, 21 czerwca 2011

FOR what?...

Tak się akurat wesoło zdarzyło, że moje ostatnie 2 tygodnie zaobfitowały w ponadnormatywną ilość kilometrów, rzucając mnie po całej prawie Polsce,z czego 2 razy wylądowałem w Warszawie. Z nie byle jakiego powodu, bo na galę rozdania nagród fundacji FOR.To trzecia edycja tego konkursu a druga w której brałem udział. Rok temu wraz z Robertem Wyrzykowskim dostaliśmy wyróżnienie w kategorii,w tym roku z Maciejem Jasińskim wyróżnienie w kategorii i nagrodę jednego z jurorów- Antoniego Rodowicza. Bardzo to miłe i zaskutkowało nagrodą książkową( komiksową) i finansową, w postaci karty upominkowej WBK naładowanej kwotą 100pln minus podatek. To mniej więcej tyle żeby zjeść obiad na dwie bardzo głodne osoby i akurat tyle żeby nie dało rady wyciągnąć całości kwoty z bankomatu, dzięki WBK. Oczywiście całość komiksu można przeczytać na stronie FOR-u, za chwilę na moim DeviantArcie, a tutaj pierwsza strona:
 Z dobrych znajomych frekwencja nie dopisala tak jak ostatnio na konkursie i przybyli tylko Grzegorz Janusz i Tomek Niewiadomski, którzy zgarnęli przy tej okazji I miejsce w kategorii i nagrodę jurora Ogórka:) Trochę żałuję, bo rok temu było nas dużo więcej i całkiem miła bibka się po całej gali zawiązała. I było dłużej wesoło:)
O reszcie wyjazdów trochę później:) Zwłaszcza, że zbliża się jeden w ten weekend, więc kto wybiera się do Gdańska na BFK, to bardzo chętnie piwko łyknę z nim lub z nią:)

P.S. tutaj unikalne zdjęcie uścisku dłoni prezesa. odbieramy nagrodę od Leszka B. i Tomka Leśniaka