sobota, 14 czerwca 2014

Usagi Yojimbo- kup orygnalny fan art!

Jak już jakiś czas temu wspomniałem, jeden z moich autorytetów, nie tylko komiksowych, Stan Sakai znalazł się w bardzo ciężkiej rodzinnej sytuacji. Jego ukochana żona Sharon zachorowała bardzo poważnie na guza mózgu. choroba jest postępująca i Sharon tracąc coraz bardziej możliwości samodzielnego funkcjonowania i interakcji z otoczeniem potrzebuje codziennej pomocy i zabiegów. Niestety ubezpieczenie państwa Sakai nie jest w stanie pokryć w całości ponoszonych kosztów. Znając Stana jako niezrównanego artystę i nieprawdopodobnie sympatycznego człowieka środowisko komiksowe w postaci CAPS (Comic Art Professional Society, do którego twórca Usagiego Yojimbo należy) i wielu osób z całego świata postanowiło wesprzeć rodzinę Sakai. W tym celu utworzono między innymi specjalne konto na Ebay, a artyści z całego świata  oddali na aukcje swoje oryginalne prace, z których to aukcji dochód idzie całkowicie na potrzeby opieki nad Sharon. Będąc wielkim miłośnikiem Usagiego i mając w pamięci moje kontakty z jego twórcą, zrobiłem i wysłałem na aukcję fan art króliczego samuraja. Rysunek jest formatu A4 na papierze do akwarelek, wykonany ołówkiem, tuszem i Ecolinami.  Wygląda jak poniżej i od 2 dni można licytować go w dobrej sprawie na ebayu.
Adres do aukcji :
http://www.ebay.com/itm/STAN-SAKAI-AUCTION-Original-BARTLOMIEJ-KUCZYNSKI-Art-USAGI-SPOT-Painting-CLASSI-/131213998896?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1e8cf6bb30

P.S. Nie zważajcie na opis artysty, nie mam pojęcia skąd wzięli to co napisali o mnie :D Wysłałem im już poprawki, nie wiem czy wprowadzą. Aukcja kończy się w przyszłą niedzielę, czy jakoś tak. Licytujcie i cieszcie się oryginalną pracą:)