środa, 17 listopada 2010

twitt me

To taka drobna grafika która zrobiłem do swojego profilu na Twitterze. Generalnie chodziło o taki podział rysunku bardziej realistycznego i cartoonowego z twitterem pośrodku, dlatego środek jest mniej więcej pusty. To był fuuun móc coś w końcu narysować, po trzech miesiącach posuchy. Ten po prawej to Ned, postać z mojego webkomiksu, a ten po lewej to nikt kogo chciałbym znać. No bo kto gania z pistoletem kreskówki po dachu, kurczę blade..?

co i jak

Trudno po prawdzie stwierdzić jednoznacznie co mnie zagnało do blogowania. Czy to nagły przypływ wolnego czasu po egzaminie, czy wewnętrzne poczucie winy spowodowane stanem mojej strony internetowej, sam nie wiem? A może jakiś sprytny plan kompleksowo przygotowujący ekspansji w internecie? Któż to wie? Niemniej jednak stawiam bloga i zobaczę co z tego wyniknie.  To takie trochę układanie wirtualnego świata do kupy. Pewien etap życia się skończył, pewien zaczął i trzeba wszystko powoli poukładać:) Oczywiście nie znaczy to, iż porzucam swoją stronę, ale teraz jej funkcja trochę się zmieni, a o kolejnych zmianach oczywiście będę informował na bieżąco. Ponieważ to taki wstęp do blogowania, chętnie się dowiem co myślicie chociażby o wystroju tego miejsca.
Pewnie ktoś zapyta dlaczego akurat poddasze? Najprostsza odpowiedź brzmi, bo ja tam mieszkam. Mój pokój i moje królestwo mieści się właśnie na poddaszu. Tu mam swoje największe skarby, tu rysuję, pisze, słucham muzyki i profanuję ją śpiewając, tutaj też spędzam czas ze swoja Muzą. Proste. A teraz dzielę się częścią tego poddasza z resztą świata.