poniedziałek, 9 maja 2011

Komiksowa Warszawa A.D. 2011...

...to kolejny festiwal w tym roku na którym mnie nie będzie ciałem. Jak tak dalej pójdzie mam szansę ominąć jeszcze dwa. Z przyczyn rożnych miało mnie najpierw nie być jeden dzień( ale oczywiście w samym środku), potem dwa i w końcu trzy. Jak mi coś się poprzestawia lekko to przyjadę w niedziele. Nie wiem po co, ale przyjadę. Może. Będę za to obecny duchem i to całkiem nieźle bo w trzech postaciach:) Jeden komiks, dwustronnicowy, zrobiony do spółki z moim imiennikiem Bartkiem Biedrzyckim, będzie można znaleźć w ostatnim Kolektywie, co prawda już trochę po premierze ale mimo wszystko.Drugi komiks znajdzie się we wspomnianej już antologii komiksu dla dzieci, za darmo i w kolorze rozdawanego na imprezie. Trzeci, to jeden pasek Arctica który zostanie wydrukowany w najnowszym Bicepsie. Miło będzie zobaczyć Arctica drukiem, bo sprawa albumu lekko niepewną jest. Pasek z Bicepsa to Wybór Redaktora- Ystada, czyli Jacka J. Na jego prośbę został przerysowany tak jak do albumu, czyli ładnie i w kolorze.
Poniżej kolorowa, śliczna i przyciągająca wzrok okładka wspomnianej antologii dla dzieci:)

2 komentarze:

  1. Tak to już niestety jest. Ja także zawsze planuję być na wszystkich imprezach komiksowych a przed każdą z nich wyskakuje "bardzo ważna" okoliczność która zmusza mnie do odwołania wyjazdu.

    Mój wyjazd na KW obecnie również nie jest pewny. Zobaczymy czy się uda. A wszystkie publikacje z twoim udziałem będę na pewno miał na półce (najnowszy kolektyw już tam stoi :) )

    OdpowiedzUsuń
  2. Heh, ja nadal nie mam egzemplarza autorskiego :D U mnie zeszły rok obfitował w wyjazdy, więc ten trochę go równoważy niestety.Ciekawe co będzie za rok:)

    OdpowiedzUsuń